ULTIMA ORA:
Home / SPORT / ONOARE NORD – PROGRAM PRIMELE 14 ETAPE, CU DATELE DE DESFĂŞURARE!

ONOARE NORD – PROGRAM PRIMELE 14 ETAPE, CU DATELE DE DESFĂŞURARE!

Vă prezentăm primele 14 etape, dinOnoare Nord, inclusiv cu datele de desfăşurare. Aşadar, intră să vezi când şi cu cine joacă echipa ta, preferată!

Etapa 1, 20 august
Voinţa Săcuieni – Luceafărul Dărmăneşti
Voinţa Pietroşiţa – Voinţa Buciumeni
Unirea Lucieni – Olimpia Runcu
Flacăra Şuţa Seacă – Săgeata Gura Ocniţei
Sportul Voineşti – AS Ulmi
Victoria Comişani – Voinţa Bezdead
Pomicola Raciu – ASG Doiceşti
Viitorul Răzvad – Voinţa Tătărani
Viitorul Ocniţa – Voinţa Adânca

Etapa a 2-a, 27 august
Luceafărul Dărmăneşti – Voinţa Pietroşiţa
Voinţa Buciumeni – Unirea Lucieni
Olimpia Runcu – Flacăra Şuţa Seacă
Săgeata Gura Ocniţei – Victoria Comişani
AS Ulmi – Pomicola Raciu
Voinţa Bezdead – Sportul Voineşti
ASG Doiceşti – Viitorul Răzvad
Voinţa Tătărani – Viitorul Ocniţa
Voinţa Adânca – Voinţa Săcuieni

Etapa a 3-a, 30 august (Intermediară)
Voinţa Săcuieni – Voinţa Tătărani
Voinţa Pietroşiţa – Voinţa Adânca
Unirea Lucieni – Luceafărul Dărmăneşti
Sportul Voineşti – Săgeata Gura Ocniţei
Victoria Comişani – Flacăra Şuţa Seacă
Pomicola Raciu – Voinţa Bezdead
Viitorul Răzvad – AS Ulmi
Viitorul Ocniţa – ASG Doiceşti
Voinţa Buciumeni – Olimpia Runcu

Etapa a 4-a, 3 septembrie
Flacăra Şuţa Seacă – Sportul Voineşti
Luceafărul Dărmăneşti – Voinţa Buciumeni
Olimpia Runcu – Victoria Comişani
Săgeata Gura Ocniţei – Pomicola Raciu
AS Ulmi – Viitorul Ocniţa
Voinţa Bezdead – Viitorul Răzvad
ASG Doiceşti – Voinţa Săcuieni
Voinţa Tătărani – Voinţa Pietroşiţa
Voinţa Adânca – Unirea Lucieni

Etapa a 5-a, 10 septembrie
Voinţa Săcuieni – AS Ulmi
Voinţa Pietroşiţa – ASG Doiceşti
Unirea Lucieni – Voinţa Tătărani
Sportul Voineşti – Victoria Comişani
Pomicola Raciu – Flacăra Şuţa Seacă
Viitorul Răzvad – Săgeata Gura Ocniţei
Viitorul Ocniţa – Voinţa Bezdead
Luceafărul Dărmăneşti – Olimpia Runcu
Voinţa Buciumeni – Voinţa Adânca

Etapa a 6-a, 13 septembrie (Intermediară)
Flacăra Şuţa Seacă – Viitorul Răzvad
Victoria Comişani – Pomicola Raciu
Olimpia Runcu – Sportul Voineşti
Săgeata Gura Ocniţei – Viitorul Ocniţa
AS Ulmi – Voinţa Pietroşiţa
Voinţa Bezdead – Voinţa Săcuieni
ASG Doiceşti – Unirea Lucieni
Voinţa Tătărani – Voinţa Buciumeni
Voinţa Adânca – Luceafărul Dărmăneşti

Etapa a 7-a, 17 septembrie
Voinţa Săcuieni – Săgeata Gura Ocniţei
Voinţa Pietroşiţa – Voinţa Bezdead
Unirea Lucieni – AS Ulmi
Pomicola Raciu – Sportul Voineşti
Viitorul Răzvad – Victoria Comişani
Viitorul Ocniţa – Flacăra Şuţa Seacă
Luceafărul Dărmăneşti – Voinţa Tătărani
Voinţa Buciumeni – ASG Doiceşti
Voinţa Adânca – Olimpia Runcu

Etapa a 8-a, 24 septembrie
Flacăra Şuţa Seacă – Voinţa Săcuieni
Sportul Voineşti – Viitorul Răzvad
Victoria Comişani – Viitorul Ocniţa
Olimpia Runcu – Pomicola Raciu
Săgeata Gura Ocniţei – Voinţa Pietroşiţa
AS Ulmi – Voinţa Buciumeni
Voinţa Bezdead – Unirea Lucieni
ASG Doiceşti – Luceafărul Dărmăneşti
Voinţa Tătărani – Voinţa Adânca

Etapa a 9-a, 1 octombrie
Voinţa Săcuieni – Victoria Comişani
Voinţa Pietroşiţa – Flacăra Şuţa Seacă
Unirea Lucieni – Săgeata Gura Ocniţei
Viitorul Răzvad – Pomicola Raciu
Viitorul Ocniţa – Sportul Voineşti
Luceafărul Dărmăneşti – AS Ulmi
Voinţa Buciumeni – Voinţa Bezdead
Voinţa Tătărani – Olimpia Runcu
Voinţa Adânca – ASG Doiceşti

Etapa a 10-a, 8 octombrie
Flacăra Şuţa Seacă – Unirea Lucieni
Sportul Voineşti – Voinţa Săcuieni
Victoria Comişani – Voinţa Pietroşiţa
Pomicola Raciu – Viitorul Ocniţa
Olimpia Runcu – Viitorul Răzvad
Săgeata Gura Ocniţei – Voinţa Buciumeni
AS Ulmi – Voinţa Adânca
Voinţa Bezdead – Luceafărul Dărmăneşti
ASG Doiceşti – Voinţa Tătărani

Etapa a 11-a, 15 octombrie
Voinţa Săcuieni – Pomicola Raciu
Voinţa Pietroşiţa – Sportul Voineşti
Unirea Lucieni – Victoria Comişani
Viitorul Ocniţa – Viitorul Răzvad
Luceafărul Dărmăneşti – Săgeata Gura Ocniţei
Voinţa Buciumeni – Flacăra Şuţa Seacă
ASG Doiceşti – Olimpia Runcu
Voinţa Tătărani – AS Ulmi
Voinţa Adânca – Voinţa Bezdead

Etapa a 12-a, 22 octombrie
Flacăra Şuţa Seacă – Luceafărul Dărmăneşti
Sportul Voineşti – Unirea Lucieni
Victoria Comişani – Voinţa Buciumeni
Pomicola Raciu – Voinţa Pietroşiţa
Viitorul Răzvad – Voinţa Săcuieni
Olimpia Runcu – Viitorul Ocniţa
Săgeata Gura Ocniţei – Voinţa Adânca
AS Ulmi – ASG Doiceşti
Voinţa Bezdead – Voinţa Tătărani

Etapa a 13-a, 29 octombrie
Voinţa Săcuieni – Viitorul Ocniţa
Voinţa Pietroşiţa – Viitorul Răzvad
Unirea Lucieni – Pomicola Raciu
Luceafărul Dărmăneşti – Victoria Comişani
Voinţa Buciumeni – Sportul Voineşti
AS Ulmi – Olimpia Runcu
ASG Doiceşti – Voinţa Bezdead
Voinţa Tătărani – Săgeata Gura Ocniţei
Voinţa Adânca – Flacăra Şuţa Seacă

Etapa a 14-a, 5 noiembrie
Voinţa Săcuieni – Olimpia Runcu
Flacăra Şuţa Seacă – Voinţa Tătărani
Sportul Voineşti – Luceafărul Dărmăneşti
Victoria Comişani – Voinţa Adânca
Pomicola Raciu – Voinţa Buciumeni
Viitorul Răzvad – Unirea Lucieni
Viitorul Ocniţa – Voinţa Pietroşiţa
Săgeata Gura Ocniţei – ASG Doiceşti
Voinţa Bezdead – AS Ulmi

Spune-ti parerea: