ULTIMA ORA:
Home / SPORT / ONOARE SUD – PROGRAM PRIMELE 14 ETAPE, CU DATELE DE DESFĂŞURARE!

ONOARE SUD – PROGRAM PRIMELE 14 ETAPE, CU DATELE DE DESFĂŞURARE!

Vă prezentăm primele 14 etape, dinOnoare Sud, inclusiv cu datele de desfăşurare. Aşadar, intră să vezi când şi cu cine joacă echipa ta, preferată!


Etapa 1, 20 august
Gaz Metan Finta – Luceafărul Bolovani
Unirea 2016 Răcari – Viitorul Mircea Vodă
Săgeata Branişte – Olimpia Mărceşti
Voinţa Podu Rizii – Urban Titu II
ACS Tărtăşeşti – Unirea Nucet
Viitorul Dobra – Flacăra Ghineşti
Viitorul Gheboaia – Unirea Sl.Moară
Libertatea Urziceanca -Fulgerul Lunguleţu
Publirex Ciocăneşti -St.Roşu Colacu

Etapa a 2-a, 27 august
Luceafărul Bolovani – Unirea 2016 Răcari
Viitorul Mircea Vodă – Săgeata Branişte
Olimpia Mărceşti – Voinţa Podu Rizii
Urban Titu II – Viitorul Dobra
Unirea Nucet – Viitorul Gheboaia
Flacăra Ghineşti – ACS Tărtăşeşti
Unirea Sl.Moară – Libertatea Urziceanca
Fulgerul Lunguleţu – Publirex Ciocăneşti
St.Roşu Colacu – Gaz Metan Finta

Etapa a 3-a, 30 august (Intermediară)
Gaz Metan Finta – Fulgerul Lunguleţu
Unirea 2016 Răcari – St.Roşu Colacu
Săgeata Branişte – Luceafărul Bolovani
ACS Tărtăşeşti – Urban Titu II
Viitorul Dobra – Voinţa Podu Rizii
Viitorul Gheboaia – Flacăra Ghineşti
Libertatea Urziceanca – Unirea Nucet
Publirex Ciocăneşti – Unirea Sl.Moară
Viitorul Mircea Vodă – Olimpia Mărceşti

Etapa a 4-a, 3 septembrie
Voinţa Podu Rizii – ACS Tărtăşeşti
Luceafărul Bolovani – Viitorul Mircea Vodă
Olimpia Mărceşti – Viitorul Dobra
Urban Titu II – Viitorul Gheboaia
Unirea Nucet – Publirex Ciocăneşti
Flacăra Ghineşti – Libertatea Urziceanca
Unirea Sl.Moară – Gaz Metan Finta
Fulgerul Lunguleţu – Unirea 2016 Răcari
St.Roşu Colacu – Săgeata Branişte

Etapa a 5-a, 10 septembrie
Gaz Metan Finta – Unirea Nucet
Unirea 2016 Răcari – Unirea Sl.Moară
Săgeata Branişte – Fulgerul Lunguleţu
ACS Tărtăşeşti – Viitorul Dobra
Viitorul Gheboaia – Voinţa Podu Rizii
Libertatea Urziceanca – Urban Titu II
Publirex Ciocăneşti – Flacăra Ghineşti
Luceafărul Bolovani – Olimpia Mărceşti
Viitorul Mircea Vodă – St.Roşu Colacu

Etapa a 6-a, 13 septembrie (Intermediară)
Voinţa Podu Rizii – Libertatea Urziceanca
Viitorul Dobra – Viitorul Gheboaia
Olimpia Mărceşti – ACS Tărtăşeşti
Urban Titu II – Publirex Ciocăneşti
Unirea Nucet – Unirea 2016 Răcari
Flacăra Ghineşti – Gaz Metan Finta
Unirea Sl.Moară – Săgeata Branişte
Fulgerul Lunguleţu – Viitorul Mircea Vodă
St.Roşu Colacu – Luceafărul Bolovani

Etapa a 7-a, 17 septembrie
Gaz Metan Finta – Urban Titu II
Unirea 2016 Răcari – Flacăra Ghineşti
Săgeata Branişte – Unirea Nucet
Viitorul Gheboaia – ACS Tărtăşeşti
Libertatea Urziceanca – Viitorul Dobra
Publirex Ciocăneşti – Voinţa Podu Rizii
Luceafărul Bolovani – Fulgerul Lunguleţu
Viitorul Mircea Vodă – Unirea Sl.Moară
St.Roşu Colacu – Olimpia Mărceşti

Etapa a 8-a, 24 septembrie
Voinţa Podu Rizii – Gaz Metan Finta
ACS Tărtăşeşti – Libertatea Urziceanca
Viitorul Dobra – Publirex Ciocăneşti
Olimpia Mărceşti – Viitorul Gheboaia
Urban Titu II – Unirea 2016 Răcari
Unirea Nucet – Viitorul Mircea Vodă
Flacăra Ghineşti – Săgeata Branişte
Unirea Sl.Moară – Luceafărul Bolovani
Fulgerul Lunguleţu – St.Roşu Colacu

Etapa a 9-a, 1 octombrie
Gaz Metan Finta – Viitorul Dobra
Unirea 2016 Răcari – Voinţa Podu Rizii
Săgeata Branişte – Urban Titu II
Libertatea Urziceanca – Viitorul Gheboaia
Publirex Ciocăneşti – ACS Tărtăşeşti
Luceafărul Bolovani – Unirea Nucet
Viitorul Mircea Vodă – Flacăra Ghineşti
Fulgerul Lunguleţu – Olimpia Mărceşti
St.Roşu Colacu – Unirea Sl.Moară

Etapa a 10-a, 8 octombrie
Voinţa Podu Rizii – Săgeata Branişte
ACS Tărtăşeşti – Gaz Metan Finta
Viitorul Dobra – Unirea 2016 Răcari
Viitorul Gheboaia – Publirex Ciocăneşti
Olimpia Mărceşti – Libertatea Urziceanca
Urban Titu II – Viitorul Mircea Vodă
Unirea Nucet – St.Roşu Colacu
Flacăra Ghineşti – Luceafărul Bolovani
Unirea Sl.Moară – Fulgerul Lunguleţu

Etapa a 11-a, 15 octombrie
Gaz Metan Finta – Viitorul Gheboaia
Unirea 2016 Răcari – ACS Tărtăşeşti
Săgeata Branişte – Viitorul Dobra
Publirex Ciocăneşti – Libertatea Urziceanca
Luceafărul Bolovani – Urban Titu II
Viitorul Mircea Vodă – Voinţa Podu Rizii
Unirea Sl.Moară – Olimpia Mărceşti
Fulgerul Lunguleţu – Unirea Nucet
St.Roşu Colacu – Flacăra Ghineşti

Etapa a 12-a, 22 octombrie
Voinţa Podu Rizii – Luceafărul Bolovani
ACS Tărtăşeşti – Săgeata Branişte
Viitorul Dobra – Viitorul Mircea Vodă
Viitorul Gheboaia – Unirea 2016 Răcari
Libertatea Urziceanca – Gaz Metan Finta
Olimpia Mărceşti – Publirex Ciocăneşti
Urban Titu II – St.Roşu Colacu
Unirea Nucet – Unirea Sl.Moară
Flacăra Ghineşti – Fulgerul Lunguleţu

Etapa a 13-a, 29 octombrie
Gaz Metan Finta – Publirex Ciocăneşti
Unirea 2016 Răcari – Libertatea Urziceanca
Săgeata Branişte – Viitorul Gheboaia
Luceafărul Bolovani – Viitorul Dobra
Viitorul Mircea Vodă – ACS Tărtăşeşti
Unirea Nucet – Olimpia Mărceşti
Unirea Sl.Moară – Flacăra Ghineşti
Fulgerul Lunguleţu – Urban Titu II
St.Roşu Colacu – Voinţa Podu Rizii

Etapa a 14-a, 5 noiembrie
Gaz Metan Finta – Olimpia Mărceşti
Voinţa Podu Rizii – Fulgerul Lunguleţu
ACS Tărtăşeşti – Luceafărul Bolovani
Viitorul Dobra – St.Roşu Colacu
Viitorul Gheboaia – Viitorul Mircea Vodă
Libertatea Urziceanca – Săgeata Branişte
Publirex Ciocăneşti – Unirea 2016 Răcari
Urban Titu II – Unirea Sl.Moară
Flacăra Ghineşti – Unirea Nucet

Spune-ti parerea: