ULTIMA ORA:
Home / SPORT / ONOARE VEST – PROGRAM PRIMELE 12 ETAPE, CU DATELE DE DESFĂŞURARE!

ONOARE VEST – PROGRAM PRIMELE 12 ETAPE, CU DATELE DE DESFĂŞURARE!

Vă prezentăm primele 12 etape, dinOnoare Vest, inclusiv cu datele de desfăşurare. Aşadar, intră să vezi când şi cu cine joacă echipa ta, preferată!

Etapa 1, 20 august
FC Potlogi – Olimpia Picior de Munte
AS Corbii Mari – Voinţa Vişina
Viitorul Burduca – Viitorul Şelaru
Unirea Cobia – Viitorul Găeşti
Sportul Mogoşani – Viitorul Straoşti
Voinţa Ioneşti – PCM Ungureni
Spicul Jugureni – Olimpia Morteni
Dinamo Odaia Turcului – Petrolul Răscăieţi

Etapa a 2-a, 27 august
Voinţa Vişina – FC Potlogi
Viitorul Şelaru – AS Corbii Mari
Viitorul Găeşti – Viitorul Burduca
Viitorul Straoşti – Unirea Cobia
PCM Ungureni – Sportul Mogoşani
Olimpia Morteni – Voinţa Ioneşti
Petrolul Răscăieţi – Spicul Jugureni
Olimpia Picior de Munte – Dinamo Odaia Turcului

Etapa a 3-a, 3 septembrie
Olimpia Picior de Munte – Voinţa Vişina
FC Potlogi – Viitorul Şelaru
AS Corbii Mari – Viitorul Găeşti
Viitorul Burduca – Viitorul Straoşti
Unirea Cobia – PCM Ungureni
Sportul Mogoşani – Olimpia Morteni
Voinţa Ioneşti – Petrolul Răscăieţi
Spicul Jugureni – Dinamo Odaia Turcului

Etapa a 4-a, 10 septembrie
Viitorul Şelaru – Voinţa Vişina
Viitorul Găeşti – FC Potlogi
Viitorul Straoşti – AS Corbii Mari
PCM Ungureni – Viitorul Burduca
Olimpia Morteni – Unirea Cobia
Petrolul Răscăieţi – Sportul Mogoşani
Dinamo Odaia Turcului – Voinţa Ioneşti
Spicul Jugureni – Olimpia Picior de Munte

Etapa a 5-a, 17 septembrie
Olimpia Picior de Munte – Viitorul Şelaru
Voinţa Vişina – Viitorul Găeşti
FC Potlogi – Viitorul Straoşti
AS Corbii Mari – PCM Ungureni
Viitorul Burduca – Olimpia Morteni
Unirea Cobia – Petrolul Răscăieţi
Sportul Mogoşani – Dinamo Odaia Turcului
Voinţa Ioneşti – Spicul Jugureni

Etapa a 6-a, 24 septembrie
PCM Ungureni – FC Potlogi
Olimpia Morteni – AS Corbii Mari
Petrolul Răscăieţi – Viitorul Burduca
Dinamo Odaia Turcului – Unirea Cobia
Spicul Jugureni – Sportul Mogoşani
Voinţa Ioneşti – Olimpia Picior de Munte
Viitorul Straoşti – Voinţa Vişina
Viitorul Găeşti – Viitorul Şelaru

Etapa a 7-a, 1 octombrie
FC Potlogi – Olimpia Morteni
AS Corbii Mari – Petrolul Răscăieţi
Viitorul Burduca – Dinamo Odaia Turcului
Unirea Cobia – Spicul Jugureni
Sportul Mogoşani – Voinţa Ioneşti
Viitorul Şelaru – Viitorul Straoşti
Voinţa Vişina – PCM Ungureni
Olimpia Picior de Munte – Viitorul Găeşti

Etapa a 8-a, 8 octombrie
Petrolul Răscăieţi – FC Potlogi
Dinamo Odaia Turcului – AS Corbii Mari
Spicul Jugureni – Viitorul Burduca
Voinţa Ioneşti – Unirea Cobia
Sportul Mogoşani – Olimpia Picior de Munte
Olimpia Morteni – Voinţa Vişina
PCM Ungureni – Viitorul Şelaru
Viitorul Straoşti – Viitorul Găeşti

Etapa a 9-a, 15 octombrie
FC Potlogi – Dinamo Odaia Turcului
AS Corbii Mari – Spicul Jugureni
Viitorul Burduca – Voinţa Ioneşti
Unirea Cobia – Sportul Mogoşani
Viitorul Găeşti – PCM Ungureni
Viitorul Şelaru – Olimpia Morteni
Voinţa Vişina – Petrolul Răscăieţi
Olimpia Picior de Munte – Viitorul Straoşti

Etapa a 10-a, 22 octombrie
Spicul Jugureni – FC Potlogi
Voinţa Ioneşti – AS Corbii Mari
Sportul Mogoşani – Viitorul Burduca
Unirea Cobia – Olimpia Picior de Munte
Dinamo Odaia Turcului – Voinţa Vişina
Petrolul Răscăieţi – Viitorul Şelaru
Olimpia Morteni – Viitorul Găeşti
PCM Ungureni – Viitorul Straoşti

Etapa a 11-a, 29 octombrie
FC Potlogi – Voinţa Ioneşti
AS Corbii Mari – Sportul Mogoşani
Viitorul Burduca – Unirea Cobia
Olimpia Picior de Munte – PCM Ungureni
Voinţa Vişina – Spicul Jugureni
Viitorul Şelaru – Dinamo Odaia Turcului
Viitorul Găeşti – Petrolul Răscăieţi
Viitorul Straoşti – Olimpia Morteni

Etapa a 12-a, 5 noiembrie
Viitorul Burduca – Olimpia Picior de Munte
Unirea Cobia – AS Corbii Mari
Sportul Mogoşani – FC Potlogi
Voinţa Ioneşti – Voinţa Vişina
Spicul Jugureni – Viitorul Şelaru
Dinamo Odaia Turcului – Viitorul Găeşti
Petrolul Răscăieţi – Viitorul Şelaru
Olimpia Morteni – PCM Ungureni

Spune-ti parerea: